Logo
Potřebujete poradit?
Po - Pá ( 8 - 16 hod )
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
14.01.2017
Péče o rukavice
Abyste byli se svými rukavicemi spokojeni, je důležitý jejich výběr. Měli bychom vědět, k jakému účelu budeme rukavice používat, podle toho zvolit mat... číst celé
05.02.2017
Výměna rukavic
V případě, že jste netrefili velikost (barvu,vzor) rukavic a chcete rukavice vyměnit postupujte prosím následovně: vytiskněte si prosím formulář pro ... číst celé
18.07.2017
Ošetřování jelenicových rukavic
Zde uvádíme několik zásad jak ošetřovat prací (žluté) jelenicové rukavice. Rukavice nejdříve namočíme do vody o teplotě max. 40 C. Po důkladném namoče... číst celé
Zobrazit všechny novinky

 

Všechny texty, obrázky a fotografie jsou majetkem společnosti NAPA Dobříš s.r.o. Kopírovat obsah těchto stránek můžete jen se souhlasem jednatele společnosti NAPA Dobříš s.r.o.

Jsme výrobní firma, prodejnu s výdejnou e-shopu máme v sídle firmy. 

Otevírací doba prodejny:

Pondělí, Úterý a Čtvrtek8:30 - 14:00
Středa8:30 - 17:00
Pátek8:30 - 12:00
  
Sobota, Nedělezavřeno

 

Případně je možný jiný termín po telefonické dohodě.

Zde uvádím několik prodejen (nejedná se o prodejny firmy NAPA Dobříš s.r.o.), kde můžete kvalitní české kožené rukavice NAPA v širším sortimentu koupit:

např:

Praha:

České kožené zboží, Truhlářská 10, Praha 1

KREIBICH kožešiny & rukavice, Michalská 14, Praha 1

Kožešiny Kubín, Vítězná 443/12, Praha 1 Újezd

Pardubice:

Kabelky Hajn, Třida Míru 60, Machoňova pasáž

Bratislava:

Olga Janderlová Módné doplnky, Laurinská 6

ale sortiment rukavic značky NAPA můžete poptávat u všech obchodníků s kvalitní koženou galanterií

 

Výroba rukavic

Jak se dělají rukavice

Umístění kloubních otvorů

I když kloubní otvory u řidičských rukavic mají spíše funkci estetickou a v 90% nesedí přesně na kloubech, viz. foto vlevo, jsou zákazníci, kteří požadují, aby kloubní otvory seděly přesně viz. foto vpravo.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Pro zákazníky, kteří naše rukavice už mají, sedí jim velikost, ale chtěli by rukavice s klouby "na míru" jsme připravili možnost zakázkové výroby těchto rukavic. Na následujícím obr. je znázorněno jak vyplnit tabulku úprav pro kloub ukazováku u levé ruky (A), kde kloubní otvor potřebujeme posunout o 5mm doprava a 10mm směrem k zápěstí. U ostatních kloubů postupujeme stejným způsobem.

 

Tabulku a označení pro vyplnění posunů jednotlivých kloubních otvorů si můžete stáhnout zde. Do tabulky doplníte požadované posuny kloubů.

Pro kontrolu ještě můžete změřit obvod dominantní ruky přes záprstní klouby rozměr G naleznete zde. Pokud by jste chtěli prodloužit nebo zkrátit délku zápěstí, návod na měření je zde.

Kdo se touto činností nechce zabývat a má o takové rukavice zájem, může samozřejmě navštívit naší firmu (po předchozí tel. domluvě) a rukavice s touto úpravou mu rádi ušijeme.

 

Kde nás najdete

Příbramská 963

Dobříš, 26301

Kontakt a sociální média
Logo
Po - Pá ( 8 - 16 hod )
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.