Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.
  NAPA Dobříš  český výrobce rukavic  tradiční česká výroba, založeno v roce 1993 

Všechny texty, obrázky a fotografie jsou majetkem společnosti  NAPA Dobříš s.r.o. Kopírovat obsah těchto stránek můžete jen se souhlasem jednatele společnosti   NAPA Dobříš s.r.o.

 

Jsme výrobní firma, prodejnu s výdejnou e-shopu  máme  v sídle firmy. Otevírací doba

Pondělí-Čtvrtek 9-14    Pátek    9-12 

Zde uvádím několik prodejen (nejedná se o prodejny firmy NAPA Dobříš s.r.o.), kde  můžete  kvalitní  české kožené rukavice  NAPA v širším sortimentu koupit:

např:

Praha:

České kožené zboží, Truhlářská 10, Praha 1

Kožešnictví  Kreibich, Michalská 14, Praha 1

Kožešiny Kubín, Vítězná 443/12, Praha 1 Újezd

Pardubice:

Kabelky Hajn, Třida Míru 60, Machoňova pasáž

Hradec Králové:

Prodejna Hajn, Aupark, Gočárova třída 1754/48a

České Budějovice:

Paolin Boutique, Náměstí Přemysla Otakara II. 115/31

Bratislava:

Olga Janderlová Módné doplnky, Laurinská 6

 

ale sortiment rukavic značky NAPA můžete poptávat u všech dobrých obchodníků s koženou galanterií

 

Výroba rukavic

Jak se dělají rukavice

 

 

 


 

Dárkový poukaz

Proč věnovat právě dárkový poukaz?
1.       Pohodlí a jednoduchost nákupu
Dárkový poukaz kupujete z pohodlí domova a je možno jej objednat, kdykoli. Po objednání jsou Vám zaslány údaje pro provedení platby. Poukaz zaplatíte  na náš účet.
Dárkový poukaz obdržíte e-mailem nejpozději do 2 dnů od obdržení platby na náš účet. (po vzájemné domluvě, v případě, že událost, ke které chcete poukaz věnovat je za dveřmi, jsme schopni tento čas zkrátit na minimum)


2.       Možnost rychlého předání obdarovanému
Poukaz můžete přeposlat obdarovanému  e-mailem v případě, že dárek potřebujete předat rychle, případně v tištěné podobě  předat osobně.


3.       Protože je to praktické
Znáte styl svého známého a přesto ho nechcete zklamat špatným výběrem modelu nebo velikosti ? Potom neuděláte chybu pokud koupíte a darujete náš dárkový poukaz . Oslavenec dostane to co  jste  mu chtěli darovat, ale přesně dle vlastního výběru. Takový dárek jej nemůže zklamat a Vy se nemusíte obávat, že jste se netrefili.
Nenašli jste v nabídce to co hledáte?  Tento e-shop se stále doplňuje o nové kategorie a modely rukavic a navíc je  tento poukaz možno využít i pro zakázkovou výrobu.

Jak tento dárkový poukaz zakoupit?
- zvolte požadovanou hodnotu a  proveďte objednávku

  • po obdržení potvrzení objednávky a zaslání platebních údajů jej zaplatíte na náš účet. 
    - nejpozději do dvou dnů  po obdržení částky za dárkový  poukaz na náš účet  Vám bude  zaslán e-mailem dárkový poukaz s jedinečným číselným kódem
    -vytiskněte dárkový poukaz a darujte svému blízkému, nebo mu  jej  můžete jen  přeposlat  e-mailem.

    Jak dárkový poukaz vymění obdarovaný za zboží?
    - stačí, aby obdarovaný provedl objednávku na našem e-shopu " kvalitnirukavice"  V objednávce  do kolonky Slevový kupón / Dárkový šek  opíše kód z dárkového poukazu. Hodnota dárkového poukazu  bude odečtena z hodnoty zboží na objednávce  (při platbě dobírkou nebo při osobním vyzvednutí)) nebo při zaslání platebních údajů  při platbě předem.

 


Další ujednání:
- Platnost dárkového poukazu je 6 měsíců od zakoupení (je uvedeno na dárkovém poukazu). Po této době poukaz ztrácí svou hodnotu a nelze jej použít.
- Zákazník si může vybrat zboží vyšší hodnoty. Cenový rozdíl vyrovná při nákupu v našem internetovém obchodu, kde mu bude od hodnoty zboží odečtena hodnota dárkového poukazu..
-  Firma NAPA Dobříš s.r.o. jako provozovatel internetového obchodu “kvalitnírukavice”  neručí za zneužití dárkového poukazu díky vyzrazení ochranných prvků (čísla dárkového certifikátu) zákazníkem.  Proto, prosím, chraňte kód a před zneužitím a nepředávejte jej dalším, nepověřeným osobám.
- Internetový obchod nevyplácí zpět peníze v případě, že zboží vybrané zákazníkem nedosáhlo výše hodnoty dárkového poukazu.

Řadit podle 
Výrobce 

Dárkový poukaz v hodnotě 500,-Kč pro nákup v tomto
Dárkový poukaz 500

Naše cena 500,00 Kč (21,50 EUR)

img


Dárkový poukaz v hodnotě 1.000,-Kč na nákup v
Dárkový poukaz 1000

Naše cena 1 000,00 Kč (43,00 EUR)

img


Dárkový poukaz v hodnotě 1.500,-Kč pro nákup v
Dárkový poukaz 1500

Naše cena 1 500,00 Kč (64,50 EUR)

img


Dárkový poukaz v hodnotě 2.000,-Kč pro nákup v
Dárkový poukaz 2000

Naše cena 2 000,00 Kč (86,00 EUR)

img