Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.
  NAPA Dobříš  český výrobce rukavic  tradiční česká výroba, založeno v roce 1993 

Všechny texty, obrázky a fotografie jsou majetkem společnosti  NAPA Dobříš s.r.o. Kopírovat obsah těchto stránek můžete jen se souhlasem jednatele společnosti   NAPA Dobříš s.r.o.

 

Jsme výrobní firma, prodejnu s výdejnou e-shopu  máme  v sídle firmy. Otevírací doba

Pondělí-Čtvrtek 9-14    Pátek    9-12 

Zde uvádím několik prodejen (nejedná se o prodejny firmy NAPA Dobříš s.r.o.), kde  můžete  kvalitní  české kožené rukavice  NAPA v širším sortimentu koupit:

např:

Praha:

České kožené zboží, Truhlářská 10, Praha 1

Kožešnictví  Kreibich, Michalská 14, Praha 1

Kožešiny Kubín, Vítězná 443/12, Praha 1 Újezd

Pardubice:

Kabelky Hajn, Třida Míru 60, Machoňova pasáž

Hradec Králové:

Prodejna Hajn, Aupark, Gočárova třída 1754/48a

České Budějovice:

Paolin Boutique, Náměstí Přemysla Otakara II. 115/31

Bratislava:

Olga Janderlová Módné doplnky, Laurinská 6

 

ale sortiment rukavic značky NAPA můžete poptávat u všech dobrých obchodníků s koženou galanterií

 

Výroba rukavic

Jak se dělají rukavice

 

 

 


Zakázková výroba / Umístění kloubních otvorů

 I když kloubní otvory u řidičských rukavic mají spíše funkci estetickou a v 90% nesedí přesně na kloubech  viz. foto vlevo , jsou zákazníci, kteří požadují, aby kloubní otvory seděly přesně viz foto vpravo.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Pro zákazníky, kteří naše rukavice už mají, sedí jim velikost, ale chtěli by rukavice s klouby "na míru" jsme připravili možnost zakázkové výroby těchto rukavic. Na následujícím obr. je znázorněno jak vyplnit tabulku úprav pro kloub ukazováku u levé ruky (A), kde kloubní otvor potřebujeme posunout o 5mm doprava a 10mm směrem k zápěstí. U ostatních kloubů postupujeme stejným způsobem.

 

Tabulku a označení pro vyplnění posunů jednotlivých kloubních otvorů si můžete stáhnout zde. Do tabulky doplníte požadované posuny kloubů.

Pro kontrolu ještě můžete změřit obvod dominantní ruky přes záprstní klouby rozměr G naleznete zde. Pokud by jste chtěli prodloužit nebo zkrátit délku zápěstí, návod na měření je zde.

Kdo se touto činností nechce zabývat a má o takové rukavice zájem, může samozřejmě navštívit naší firmu (po předchozí tel. domluvě) a rukavice s touto úpravou mu rádi ušijeme.